• ZCFC VR30+1 vrijdag

  • ZCFC VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 20:30 tot 21:30 uur Veld 8-1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 mrt. 20:00EVC VR30+1 - ZCFC VR30+1Sportpark EVC
    29 mrt. 20:00ZCFC VR30+1 - SVA VR30+2Sportpark Kalverhoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 mrt.ZCFC VR30+1 - SV Rood-Wit Zaanstad VR30+19 - 0
  • Poulestanden ZCFC VR30+1 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZOB VR30+1980146103624
    2ZCFC VR30+11070338221621
    3EVC VR30+1960347153218
    4DZS VR30+1850338142415
    5SV Rood-Wit Zaanstad VR30+174031925-612
    6Reiger Boys VR30+182151631-157
    7Saenden VR30+1102171150-397
    8SVA VR30+29009452-480
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barendse, PatriciaTeamspeler
    Burmeister, ElenaTeamspeler
    Geerlings, DeborahTeamspeler
    Kool - Kluft, MarijkeTeamspeler
    Ladru-Weeber, LindaTeamspeler
    Rottman, MartyTeamspeler
    Smit-Beumer, MarjoleinTeamspeler
    Soolsma, KimTeamspeler
    Steenbergen, SimoneTeamspeler
    Visser, AntjeTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    EVC VR30+1

    VS

    ZCFC VR30+1

    15 maart 202420:00 uur
    Sportpark EVC veld A A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ZCFC VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitievorm 7x7

    3,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,10

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd