• ZCFC VR30+1 vrijdag

  • ZCFC VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 20:30 tot 21:30 uur Veld 8-1
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 jun.ZCFC G1 - ZCFC Vr.18+19 - 7
  • Poulestanden ZCFC VR30+1 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZOB VR30+114120265145136
    2EVC VR30+114100486305630
    3ZCFC VR30+114100465254030
    4DZS VR30+11481560312925
    5Saenden VR30+1145183258-2616
    6SV Rood-Wit Zaanstad VR30+1145092877-4915
    7Reiger Boys VR30+1143292957-2811
    8SVA VR30+2141013881-733
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barendse, PatriciaTeamspeler
    Burmeister, ElenaTeamspeler
    Geerlings, DeborahTeamspeler
    Kool - Kluft, MarijkeTeamspeler
    Ladru-Weeber, LindaTeamspeler
    Rottman, MartyTeamspeler
    Smit-Beumer, MarjoleinTeamspeler
    Soolsma, KimTeamspeler
    Steenbergen, SimoneTeamspeler
    Visser, AntjeTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ZCFC VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitievorm 7x7

    4,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd