Voor het komende seizoen zijn we dringend op zoek naar mensen die voor ZCFC de zogenaamde 'bestuursdiensten' willen doen. De bestuursdienst is op de competitiedagen het aanspreekpunt voor alle bezoekers op ons complex. Denk aan de spelers en supporters van bezoekende teams of de scheidsrechters van dienst. Verder coördineert deze 'gastheer/gastvrouw' zaken als de sleuteluitgifte voor de kleedkamers en de limonade/thee tijdens de rust.
Een bestuursdienst is altijd een halve dag, dus of de ochtend of de middag.
Er is voor deze functie geen specifieke voetbalkennis nodig. Daarnaast is er in het clubhuis een uitgebreid handboek aanwezig. Zo kunnen ouders, partners of andere mensen in de kring rond onze leden dit prima invullen. Iemand bepaalt zelf uiteraard hoe vaak en op welk dagdeel de dienst wordt vervuld.
Heb je interesse om ons uit de brand te helpen of weet je iemand die wij kunnen vragen, laat het ons dan weten! Stuur een bericht naar secretaris@zcfc.nl of spreek één van de bestuursleden aan.